Завод Ремсинтез на виставці Агропром-2019 (м. Дніпро). Відгуки фермерів.
Дніпровська вісімнадцята Національна виставка агротехнологій «Агропром 2019» зібрала аграріїв із південно-східного регіону України.
Завод «Ремсинтез» взяв участь у заході, а спеціалісти компанії зустрілися і поспілкувалися із багатьма партнерами та клієнтами. Фермери не шкодували компліментів на адресу техніки «Ремсинтез». Було місце і конструктивній критиці. Дякуємо, друзі, за ваш зворотній зв'язок. Ми працюємо для вас!
Другие новости
- НОВАЯ сеялка СЗ-5,4 и СИЧ-3,6 от Ремсинтез! До встречи на АГРО-2021 в Киеве!Новая зерновая сеялка СЗ-5,4 и зерновая сеялка прямого посева СИЧ-3,6 отправляются на АГРО-2021 в Киев! Чтобы ознакомиться со всеми модернизациями данных зерновых сеялок, посетите с 8 по 11 июня стенд нашего завода на выставке АГРО-2021 в киевском "Экспоцентре Украины" (ВДНХ).
- Завод «Ремсинтез» презентував сівалку прямого посіву СІЧ-6 на AgroExpo-2020 у КропивницькомуУ Кропивницькому завершилася найбільша агропромислова виставка в Україні та одна з найбільших у Європі AgroExpo-2020. Завод «Ремсинтез» традиційно взяв участь у заході, який цьогоріч проходив із 30 вересня по 3 жовтня на території «AgroExpo».




