Компенсація -25% вартості с/г техніки. Порядок оформлення.
Шановні сільгоспвиробники, з 4.04.2018 р. ПП "Ремсинтез" увійшов до переліку підприємств-виробників с/г техніки, придбання агрегатів у яких частково (25%) компенсується державою.
11. Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до державного банку або банку, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, через який здійснено придбання техніки та обладнання, заявки та підтвердні документи, а саме:
{Абзац перший пункту 11 в редакції Постанови КМ № 832 від 25.10.2017}
копію платіжного доручення;
акт приймання-передачі техніки та обладнання;
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов'язковій державній або відомчій реєстрації);
{Абзац четвертий пункту 11 в редакції Постанови КМ № 832 від 25.10.2017}
довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.
{Пункт 11 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017}
Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються до 5 грудня поточного року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів. Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 березня наступного року.
{Пункт 11 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 86 від 07.02.2018}
Форма заявки для отримання часткової компенсації визначається Мінагрополітики.
Державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, за згодою сільськогосподарського товаровиробника надає Мінагрополітики інформацію про сільськогосподарського товаровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною цим банком.
{Пункт 11 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017}
Відповідність заявника критерію, зазначеному у пункті 3 цього Порядку, декларується заявником у заявці на отримання часткової компенсації, форма якої затверджена Мінагрополітики. У разі надання недостовірної інформації сільськогосподарський товаровиробник повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом трьох років від дати виявлення такого порушення права на отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.
{Пункт 11 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017}
12. Мінагрополітики на підставі наданої державними банками або банками, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належить державі, інформації про повне найменування, код згідно з ЄДРПОУ сільськогосподарського товаровиробника, вид і марку техніки та обладнання, повне найменування, код згідно з ЄДРПОУ виробника техніки та обладнання, вартість їх придбання, суму коштів, що підлягає частковій компенсації, формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників, які придбали техніку та обладнання (далі - реєстр), та подає його Мінекономрозвитку.
{Пункт 12 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017}
13. Техніка та обладнання, придбані сільськогосподарськими товаровиробниками з частковою компенсацією вартості, протягом трьох років не підлягають відчуженню та використовуються за призначенням, крім випадку, коли така техніка та обладнання прийняті державними банками або банками, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належить державі, у заставу і відчужуються у разі невиконання позичальником зобов'язань за кредитним договором.
{Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017}
У разі відчуження такої техніки та обладнання протягом трьох років, у тому числі внаслідок невиконання зобов'язань за кредитним договором, сільськогосподарський товаровиробник повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом трьох років від дати виявлення такого порушення права на отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.
{Абзац другий пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017}
14. Мінагрополітики у межах обсягу відкритих асигнувань у місячний рядків на підставі реєстру перераховує бюджетні кошти державному банку або банку, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, який протягом трьох банківських днів перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарських товаровиробників пропорційно визначеним у реєстрі сум.
{Абзац перший пункту 14 в редакції Постанови КМ № 532 від 19.07.2017; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 832 від 25.10.2017}
У разі коли сільськогосподарський товаровиробник у рядки, визначені у пункті 11 цього Порядку, подавши належний чином оформлені заявку і підтвердні документи для отримання часткової компенсації, державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, прийняв їх до виконання, а компенсація не виплачена через недостатність коштів, передбачених у поточному бюджетному періоді, або з інших незалежних від сільськогосподарського товаровиробника причин, компенсація виплачується за рахунок коштів, передбачених на наступний період у межах бюджетного року.
- НОВА сівалка СЗ-5,4 та СІЧ-3,6 від Ремсинтез! До зустрічі на АГРО-2021 в Києві!Нова зернова сівалка СЗ-5,4 та зернова сівалка прямого посіву СІЧ-3,6 відправляються на АГРО-2021 в Київ! Щоб ознайомитися з усіма модернізаціями даних зернових сівалок, відвідайте з 8 по 11 червня стенд нашого заводу на виставці АГРО-2021 в київському "Експоцентрі України" (ВДНГ).
- Завод «Ремсинтез» презентував сівалку прямого посіву СІЧ-6 на AgroExpo-2020 у КропивницькомуУ Кропивницькому завершилася найбільша агропромислова виставка в Україні та одна з найбільших у Європі AgroExpo-2020. Завод «Ремсинтез» традиційно взявши участь у заході, який цьогоріч проходив із 30 вересня по 3 жовтня на території «AgroExpo».